Srpen 2012

Dětská výživa Hami Kaše, Nutrilon, Sunar a Sunarka

20. srpna 2012 v 12:30
Kojenecká strava má být max vyvážená. Malé děti totiž potřebují ideální množství vitamínů a jiných látek, které přispívají k jejich zdravému vývinu. Vybírejte výhradně dětskou výživu od prověřených výrobců. Mezi ty nejlepší patří kojenecká výživa Sunar nebo Nutrilon a Sunarka. Výborné jsou také speciální Hami kaše, které jsou k dostání hned v několika příchutích.

Správná a vyvážená strava je pro kojence nezbytná, o tom není pochyb. Chcete-li svému dítěti dopřát jen tu nej dětskou výživu, vsaďte na osvědčené výrobky od kvalitních výrobců - na domácí recepty a babské rady raději hned zapomeňte. Velice oblíbené jsou speciální Hami kaše. K dostání v několika příchutích .

Další na téma dětské výživě na webu onlinelekarna.com v sekci http://onlinelekarna.com/pro-maminky-a-deti/detska-a-kojenecka-vyziva/kase-mlecne

Sunar komplexní péče. Prémiová řada Sunar skvěle chutná a obsahuje všechny látky pro zdravý růst a vývoj dětí. Nad rámec základní péče řada obsahuje další významné výživné látky jako např. prebiotickou vlákninu, oligofruktózu, maltodextrin (zvyšuje pocit zasycení dítěte a příznivě ovlivňuje chuť a vůni mléka) či zvýšené množství vápníku. Mléčný tuk dodává mlékům Sunar lahodnou mléčnou chuť a vůni. Vanilková nebo banánová příchuť pak přispívají k postupnému rozšiřování chutí dítěte a jejich rozpoznávání. Složení mléčné výživy Sunar vychází z doporučení pediatrů a Světové zdravotnické organizace (WHO) a je v souladu s doporučeními EU.

Kaše a sušenky Sunarka přinášíme v mnoha lahodných příchutích a jsou připravené z vysoce kvalitních, pečlivě vybraných surovin, potřebných pro zdravý růst a vývoj dětí.