Květen 2012

Eshop Kosmetika

17. května 2012 v 13:21
Obejdete se bez předpisu a nadto si budete vybírat i v internetovém obchodě online kosmetika, zdraví cz a fitness doplňky stravy. Online léky je nevyzkoušeným kurzem v objednávání medikamentů nebo zdravá výživa prostřednictvím internetu. Při objednávání z domova na vás nikdo v e shopu nevyžaduje předpis a navíc mojelekarna nefunguje odděleně.Internetový obchod drogerie, který je součástí tohoto projektu, vám nabízí porozhlédnout se v drogerii online.Vše o e shop drogerie, zdraví cz a fitness doplňky stravy onlinelekarna.com/ .

Americká nebankovní hypotéka

11. května 2012 v 14:02
Nebankovní sektor půjček má v nabídce tedy všechny produkty, kterými se můžou pochlubit banky. Kromě toho nabízejí i nebankovní americkou hypotéku. Je to logické - úvěr je zajištěn nemovitostí a bankovní ústav, či nebankovní firma ví, že i při nesplácení dlužníkem se jim peníze vrátí (prodej ručené nemovitosti). Výhrou americké hypotéky bude i to, že bude splácena po nemálo let - pravidelné platby lze, stejně jako u hypotéky, stlačit na velmi přijatelnou úroveň. Pro každého, kdo rychle shání půjčku ve značné výši a zároveň má možnost poskytnout nemovitost jako zástavu, tu je americká hypotéka. Jedná se o typ půjčky - půjčka neúčelová, ručená nemovitostí a celkem výhodná. www.nebankovni-hypoteky-cz.cz Oproti tomu bývá americká hypotéka nemovitostí pouze ručena. Jakmile se mrkneme na úrokové sazby u americké hypotéky, pak zjistíme, že je o trochu větší, než u běžných hypoték, avšak mnohem menší, než u neúčelových úvěrů.

důchodové pojištění - www.penzijni-pripojisteni-info.cz

7. května 2012 v 14:47
penzijní připojištění Důchodové pojištění bychom si neměli zazměňovat s penzijním připojištěním (kterému se říká i důchodové připojištění). Důchodové pojištění dotujeme z daní a nejde na důchody pro nás osobně! Jsme vlastně součástí takzvaného průběžného důchodového systému. Ten funguje, bez legrace, jako letadlo (v současné době navrh docela porouchané letadlo). Peníze, které platíme na důchodové pojištění, bývají vypláceny současným důchodcům - nic tedy nezůstává pro nás a my musíme doufat, že až se my ocitneme v penzi, že se opět najde dostatek ekonomicky aktivních občanů, jenž budou ze svých daní platit náš důchod.